Poznaj mnie

Ewa Baszun

terapeuta, wykładowca

Założycielka Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego, KROK PO KROKU, w ramach którego prowadzi terapie, wykłady, konsultacje, warsztaty i szkolenia.

Magister inżynier Politechniki Łódzkiej. Zawodowy terapeuta od 2013 roku. Posiada uprawnienia jako Pośrednik Pracy – Doradca Rozwoju Osobowości. Prowadzi zajęcia w zakresie terapii grupowej i terapii indywidualnej. W 2017 roku uzyskała specjalizację trener — szkoleniowiec.

Jej wartości to: wolność, miłość, zdrowie, ekologia, rozwój, ciągłe poszerzanie wiedzy, ruch fizyczny, energia.
Prowadzę terapię indywidualną, a specjalizuję się w terapii uzależnień. Moi pacjenci, to bardzo różne osoby: z zaniżonym poczuciem własnej wartości; z ciągłym poczuciem winy, złości i żalu; osoby, które nigdy wcześniej nie były na terapii oraz takie, które mają do niej uraz. Często też przychodzą osoby, które dokładnie nie wiedzą czego chcą, ale jest im źle i mają poczucie, że coś jest z nimi nie tak. Dużą grupę stanowią osoby, które potrzebują wsparcia w trakcie rozwodów.

Terapia uzależnień obejmuje osoby uzależnione od partnerów, od pracy, kolejnych dyplomów, pieniędzy. Osoby te mówią, że czują się jak w błędnym kole, w kółko powtarzają te same sytuacje. Często przychodzą też osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, papierosów, sieci, porno, jedzenia. Mam doświadczenie w pracy z osobami DDA, współuzależnionymi, DDD i lękowymi.

W swojej pracy korzystam z zasad działania podświadomości, elementów terapii Gestalt, opieram się na terapii poznawczo-behawioralnej i mindfulness, pracuję z emocjami.


Posiadam również bogate doświadczenie jako trener. Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia dla bezrobotnych oraz konsultacje dla rodzin. W swojej przeszłości prowadziłam szkolenia sprzedażowe i rozwojowe dla firm. Od 2015 r. współpracuję z Policealną Szkołą Psychologii Terapeutycznej w Łodzi, gdzie regularnie pracuję jako wykładowca. Prowadzę zajęcia z przedmiotów takich jak: Praca z uzależnieniami, Praca z podświadomością, Biznes w terapii.

Podczas mojej pracy w terapii i na zajęciach każdy jest godnie zaopiekowany. Podchodzę do niego z delikatnością, zainteresowaniem oraz pełną uwagą. Każdego traktuję indywidualnie, zgodnie z jego potrzebami i gotowością. Mam dobrą intuicję, dużą wrażliwość i jednocześnie myślę logicznie i analitycznie.


Prywatnie jestem żoną i matką, w naszym domu mieszkają też pies i królik.

Czy jesteś gotowy, aby
zmienić swoje życie?
Wykonaj krok w kierunku wolności

Poznaj

Najczęstsze pytania

przed pierwszą wizytą

jakie zadaje mi blisko 80% osób, zastanawiających się nad terapią
Darmowy ebook, w którym dowiesz się, na czym polega terapia indywidualna, dzięki czemu wizyta w gabinecie nie będzie dla Ciebie stresująca.
Podając swój adres email, będziesz otrzymywać moje najlepsze wskazówki dotyczące poprawy jakości swojego życia. Będę Cię również informować o najnowszych szkoleniach i warsztatach, jakie organizuje. Polityka prywatności.
Inspiracje i kadry zza kulis na moim @Instagramie

[instagram-feed num=6]
Obserwuj mnie
Odwiedź mnie